Обшук
Категорія
Домашній / Полі -польові позиції

Полі -польові позиції

Крикет - це спортивна гра номер один в України. Він здобув мільйони послідовників у всьому світі. Вражаюча та захоплююча гра ігор заманюють велику аудиторію як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні. Незважаючи на солідні команди та провідних гравців, один аспект є дуже важливим при грі або підбадьорюванні команд крикетів та розміщення ставок на них. Поряд із правилами гри в крикет, які досить прості для розуміння, Філдінг став невід'ємною частиною крикету і щось, що бентежить послідовників, коли занурюється в цю неприємну гру на початкових етапах. Від капітана до хвіртки, боулер, Батсмена та Філдера, кожен гравець крикету займає певне місце в полі, що визначає його відповідну дію в грі. Ось чому важливо переглядати позиції поля крикету та уточнити назви позицій крикету. 

Графік позицій крикету

Для початку позиція гравця в полі залежить від того, як Бетмен пробив м'яч, я.Е., чи є він правою чи лівою рукою. Цей фокус визначає наступне позиціонування гравців крикетів у цій галузі. На діаграмі нижче відображаються позиції поля крикету для правого летючого. Відповідно, права сторона діаграми відображає
Нога (на)
бік поле і ліва сторона -
Офсайд поле. Коли ліворука батсмен грає в гру, позиції крикету на кожній стороні поля-це абсолютно навпаки.

Перш ніж потрапити в інтерпретацію значення кожної позиції поля, необхідно зрозуміти першу роль головних гравців у крикетній стороні, які складаються з 11 гравців. Коли їх сторона не ватин, вони автоматично вважаються полями.

Кожна команда вирішує, яку кількість летів та боулерів вони хочуть займатися. Але це питання слід підтримувати в хорошому балансі, оскільки це може вплинути на результат команди крикету в матчі. Ось основні ролі в грі в крикет:

Крім того, позиції поля крикету, як правило, поділяються на три частини: близький приступ до ділянки, внутрішнє кільце та поле.

Близький лову
нагород залучає поля, розміщені біля летючого і спочатку, щоб приймати уловки. Зазвичай вони знаходяться на відстані 15 ярдів від летючого. Ця частина поля містить такі положення, як ковзання, дурна точка, ковзання ніг та короткі ноги. Бетсмен може бути спійманий у ковзаннях, намагаючись грати далеко від тіла або може бути відхилений у дурній точці та коротких ногах, коли намагається захистити.

Внутрішнє кільце це коло 30 ярдів. Полери в цій частині Філдінга відіграють подвійну роль: 

Філдер у цьому положенні повинен мати швидкі рефлекси, оскільки летюч. І час реакції досить обмежений. Ця польова частина включає такі позиції, як Gully, Neg Gully, Point, квадратна нога, обкладинка, середина калитки, середина та середина. 

Поле є відповідальним місцем для тих польових людей, які повинні захистити прикордонні регіони. Очікується, що вони матимуть безпечні руки, оскільки вони також повинні потрапити у лови, коли вони йдуть своїм шляхом, коли бетсмен потрапляє на вершину. Основні позиції на полі-давно і давно.

Усі назви та пояснення в крикеті

Позиції крикету мають вирішальне значення і їх потрібно належним чином виділити на землі. Через силу, швидкість, зловживання та інші фактори, кожен гравець команди займає свої позиції в цій галузі. Видатні ролі крикету та велика частина поля крикету згадуються вище. А тепер давайте подивимось на кожне ім’я позицій крикету та пояснимо їх.

Ця позиція розглядається як одна з найбільш відповідальних на польових позиціях крикету. Позиція хвіртки знаходиться за летючою. Існує особлива відстань між Бетменом і хвірткою. Це залежить від швидкості боулера, який кидає м'яч у батсмена. Якщо професійний боулер грає, можна побачити, як хвіртник займає свою позицію приблизно в 20 метрах від батсмена. Якщо це менш досвідчений боулер, наприклад, спінер, то відстань між хвірткою та батсменом коротша і ближче до пнів. Таким чином, місце хвіртки у напрямку до батсмена відрізняється від типу боулера, який займається виконанням гри.

Щоб стати хорошим хвіртником, слід пристосуватися, мати високий рівень спритності та координації очей. Згідно з тим, що боулери не завжди точні для кидки м'яча, хвіртці повинні пірнати, щоб зловити м'яч. Ще одна річ, за яку вони несуть, - це ловити вхідні кидки з інших польових. Чим ближче вони стоять за кажаном, тим менше помилок, які вони можуть зробити.

Квірка зазвичай носить рукавички та шолом у випадку, коли він стоїть дуже близько до пень, щоб захистити себе. 

Шліпи займають позицію поруч із хвірткою. У межах ковзання є чотири позиції поля: 1 -й ковзання, 2 -й ковзання, 3 -й ковзання та 4 -й ковзання. Вони повинні ловити м'яч, коли летюч. Польові ковзання повинні мати велику концентрацію протягом тривалого періоду. Це тому, що удар м'яча може бути в іншому напрямку. Отже, коли з’явиться шанс, їм потрібно швидко реагувати і ловити м'яч.

Капітан і боулер визначають кількість польових у ковзання. Рішення капітана можна пояснити тим, як чаша з боулер. Якщо він чує м'яч, і він розмахує в повітрі, можна спостерігати за 3 положеннями ковзання на полі. Коли в повітрі менше руху, а кажан домінує над боулером, капітан має право зняти всі польові ковзання і поставити їх в інше положення. У корпусі боулінгу Spinner очевидно бачити в грі більше одного спліт -бойовика.

Положення третьої людини лежить на межі офсайду поля. Це положення поля часто використовується, коли ковзання не використовуються. Такий підхід більше підходить для тестових матчів. В іншому випадку в відповідності з обмеженими можливостями та більш тривалими форматами крикетів є більш поширеними у використанні, ніж третій чоловік.

Положення яру дуже близьке до одного з польових ковзань, що займають діагональну підставку. Ця позиція відображається в декількох сценаріях, коли:

Здібності польових у положенні яру повинні бути такими ж, як і потрібно для тих, хто польові ковзання.

Положення точки знаходиться на внутрішньому кільцевому полі на офсайді, приймається захисником. Відстань знову між точковим захисником і кажаном відрізняється від типу боулера, який діє. Як би сильний боулер, капітан - це той, хто приймає рішення про те, наскільки далеко або закрити точкове бойовику, щоб стояти до батсмена.

Через те, що більшість боулерів зосереджені на боулінгу винного пня летючого, подальші дії, вжиті кажаном, досить атакує. Це призводить до напрямку ймовірного кулі до точки. Ось чому команда крикету вважає за краще поставити в той момент найкращі спортивні польові, щоб вирішити це завдання. Відповідно, йому потрібно покрити багато землі як праворуч, так і ліворуч, щоб зловити м'яч, а не дати йому пройти через їхню лінію.

Положення кришки знайдено на внутрішньому колі між точкою та додатковою кришкою. Це також важлива позиція, оскільки бойовик обкладинки має можливості для проходів і зупиняє межу, стрибаючи вправо і ліворуч.

Деякі капітани вважають за краще не використовувати цю обкладинку. Його відсутність у полі дозволяє батсмену керувати м'ячем. Іноді воно варте команди; Іноді це не. Вибравши цю альтернативу, капітан сподівається, що боулер рано побити батсмена і направить м'яч на хвірт або ковзання.

Завдання гравців, що знаходяться в середині, - зупинити летючого, який потрапляє на м'яч до довгої межі. Як показує практика, багато пострілів проходять через цю область. Ось чому капітан кожної команди з крикету повинен бути впевнений, що він ставить в середині добре пристосованого захисника, здатного швидко покрити будь-який постріл і готовий до частого дайвінгу.

Крім того, капітани часто вважають за краще знаходити себе в середині, оскільки вони можуть мати пряме спілкування з боулером, а також координувати поля навколо кажана.

Довга поза межами позиції. Це вважається часто розстріляною областю летючками. Якщо боулер виконує свою роботу повністю, то існує велика ймовірність того, що більшість пострілів опиниться в цьому положенні. Це також область, де летюч. Як і будь -який інший прикордонний захисник, згаданий вище, головне завдання полягає в тому, щоб зловити кадри та відрізати межі.

Довга позиція розглядається як остаточна позиція крикету на стороні (ноги) Бетсмена (ноги). Це досить сильне положення: довго на полях вибираються як варіант економії бігу або обмежувальний фактор для летів, які готові вдарити шістдесят прямо вниз по землі. Філдер у цьому положенні повинен бути в хорошій формі, щоб покрити багато землі, щоб відрізати будь -які постріли.

В основному, це те саме положення, що і в середині, але на протилежній частині крикетного поля, що є ногами (на) стороні. Роль захисника середини на середині дорівнює середині: блокувати будь-які постріли, спрямовані на цю область, і покрити зазор між собою та середньою кроком. Це також вважається хорошою позицією для капітанів, щоб знайти себе там.

Відповідальність на цій посаді надзвичайно висока, оскільки летючі роблять багато потужних пострілів у напрямку до середини хвіртки. Філдер там повинен бути дуже атлетичним і здатним відрізати прикордонні постріли.

Ця позиція легко знайдена завдяки розташуванню арбітра, яке знаходиться на стороні квадратної ноги. Філдер у квадратній нозі потрібно буде впоратися з багатозадачністю: зупинити сингл, якщо летючко захоче стукати м'яч, зануритися навколо, коли летюч.

Капітан повинен подумати про пошук одного з найкращих польових у положенні квадратної ноги порівняно з точковим положенням. Йому доводиться покрити багато землі на боці ноги, особливо коли навколо немає середини куди чи тонкої ноги.

Це вирішальне положення вибирається для того, щоб зупинити дві речі, коли:

Представлене польове положення для ніг вимагає гравця з крикету з швидкою реакцією, здатністю швидко збирати м'ячі та відкинути їх у хвіртки, будьте придатні, щоб завоювати багато пробіжок.

Через всі згадані позиції, команда команди повинна бути добре атлетичною, щоб кинути м'яч і вдарити його за допомогою хвіртки і бути стійким і швидким, щоб ловити м'яч на межі поля, занурившись на праву та ліву сторони. Всі ці дії десь роблять гру несподіваною та непередбачуваною. Ось чому крикет залучає все більше і більше шанувальників і задовольняє їх трепет.

Схожі повідомлення
La Liga Live ставки

Індія - це країна, повна людей, які захоплюються різними видами спорту. У цій частині світу люди абсолютно люблять дисципліни, такі як крикет, теніс і, звичайно, футбол. Про останнє, іспанська Ла Ліза,…

IPL 2020 Повний список спонсорів

Індійська Прем'єр -ліга постійно прогресувала з моменту заснування в 2008 році. Будучи не що інше, як спортивна подія в перші дні, ліга перетворилася на, мабуть, найбільш яскраву щорічну подію ..

MMA ставки з Parimatch

Це одна з найбільш активно зростаючих тенденцій у магазинах. ММА бере свій початок на стародавніх Олімпійських іграх. А тепер битви транслюються по всьому світу мільйонам глядачів. Тим не менш, порівняно з…

Дота 2 ставки з Parimatch Україна

Dota 2 - одна з найпопулярніших дисциплін Еспорту. Щороку головний турнір, міжнародний, збирає найсильніші команди з усього світу. У 2019 році призовий фонд турніру був більше, ніж…

Результати EPL

Усі результати та можливі зміни чи виправлення в матчах EPL завжди виправлені та відображаються на офіційному веб-сайті букмекерів. Ці дані вважаються невід'ємною частиною досвіду Беттора в ..

Найнижчий бал в IPL

Найнижча команда в Українській лізі IPL (IPL)-це глобально визнана ліга крикетів, яку підтримують знаменитості та інші відомі люди. IPL - це професійний турнір, який перевершив злети та падіння з моменту…