Обшук
Категорія
Домашній / Найшвидший півстоліття в IPL

Найшвидший півстоліття в IPL

Кожна спортивна гра характеризується конкретними правилами гри та конкретною функцією гравців. Крикет - це один із тих видів спорту, який не здається складним, але залучає 11 гравців, майже як футбольна команда. Кожен з них знає своє становище в полі та вимоги, щоб не провалити матч.

Індійська Прем'єр -ліга (IPL) - турнір матчів крикету, проведеного у форматі T20. IPL став надзвичайно популярним і любив мільйонів шанувальників та послідовників у всьому світі. З моменту його встановлення, як правило, вісім команд змагаються з сезоном Ліги. Більше того, кожна команда створила власну фан -базу, яка робить її більш видатною та наповненою універсальною підтримкою фанів.

Немає сумнівів, що вболівальники IPL мають свою улюблену команду, а також улюблений гравець чи гравці. Якщо копати глибше, конкретна команда збільшує свою силу, що володіє лише чудовими та досвідченими гравцями. Їх продуктивність у матчах дуже вражаюча та захоплююча, що приваблює більше послідовників. Незалежно від того, чи це хвіртка, боулер, бігун чи батсмен, вони важливі і цінуються, оскільки кожен з них відіграє невід'ємну роль у всій грі в крикет. Їх прогрес та успіх в історії IPL впливають на загальне сприйняття команди та подальші дії фанатів, коли роблять ставку на них.

Але тут головна тема буде про найшвидше півстоліття у гравців IPL. Вони внесли величезний внесок у IPL та їх відповідні команди. Крім того, вони стали об'єктом зробити правильні ставки та виграти їх за досвідчені ставки. І вони розглядаються як швидкісний перемикач у матчі, тому напрямок гри може докорінно змінюватися після деяких швидкостей.

Найшвидший 50 в IPL

Формат IPL є винятковим і непередбачуваним, що спонукає все більше і більше глядачів та любителів перетворити їх на відданих послідовників крикету. Гра може повністю змінитися через кілька оверсайзів. Таким чином, команді важко відновити, коли вони залишили після себе тоді. Іноді батсмен може змінювати свої руки з неймовірною швидкістю, що опоненти можуть заплутатися з потоком пробіжок і більше не можуть тримати його під контролем. Він займається найшвидшими п'ятдесятими в IPL.

 Найшвидше 50 в IPL в кількості кульок?

Підсумовуючи найшвидших гравців п'ятдесятих, згаданих вище, К.Л. Рахул, безсумнівно, є першим найшвидшим п'ятдесятим, які забили IPL Century після удару лише 14 м'ячів у 2018 році. Ось таблиця з найбільш п’ятьма видатними гравцями крикетів, які принесли хвилювання в гру з їх швидкістю, досягнувши п’ятдесятих років з відповідною кількістю м’ячів.

РангГравецьКулі на п’ятдесятихПробігКуліРік
1KL Rahul1451162018 рік
2Юсуф Патан1572222014 рік
3Суніл Нарін1554172017 рік
4Суреш Райна1687252014 рік
5Кріс Гейл17175662013

Інші гравці також могли дістатися до століття IPL, як Кріс Морріс, Хардік Пандія, Адам Гілхріст, Кіер Поллард, Ішан Кішан та Ніколас Паудан. Їх досягнення нижчі, ніж представлені в таблиці. Але назва зробити найшвидші 50 в історії IPL належить до KL Rahul.

Схожі повідомлення
Ставка на віртуальні види спорту з Parimatch

Спортивні ставки швидко зросли та розгалужені. Якщо в давнину люди робили ставки на коней чи автомобілів, тепер кінцевою діяльністю - це віртуальні ставки на спорт. Всі основні принципи залишаються. Це…

Досвід ставок на скачки в Parimatch

Кінні перегони-це один із найбільш захоплюючих і захоплюючих занять спортом. Це також дуже красиво, оскільки коні - благородні тварини. Це не секрет, що скачки - це найдавніша подія ставок ...

Баскетбольні ставки з Parimatch

Ставки НБА в України досить популярні, тому її пропонують цілий ряд букмекерів. У той же час, може бути складно знайти хорошу спортивну книгу. Вам потрібен юридичний букмекер, який ..

Поради щодо ставок EPL від Parimatch Україна

Найбільший футбольний конкурс на земній кулі - Англійська Прем'єр -ліга - проводить весь світ у захоплюючих очікуваннях. Вболівальники футболу стежать за кожним турніром сезону EPL 2020-2021, підбадьорюючи ..

Програма для ставок Parimatch

Додаток Parimatch - найкращий додаток для ставок, на який ви можете отримати руки. Це дозволяє вам вийти та виходити з ринків у найкоротші терміни, ставлячи ставки на події перед грою та в грі. Насправді багато ..

Крикет ставок у прямому ефірі в Parimatch

Матч крикету стало важливою подією для фанатів індійських спорту протягом понад 200 століть. Це найпопулярніша дисципліна на субконтиненті, тому букмекери пропонують найбільш продумані шанси. Ця гра грає ..