Обшук
Категорія
Домашній / Як дивитися IPL Live безкоштовно в Hotstar

Як дивитися IPL Live безкоштовно в Hotstar

IPL - одна з найбільш вражаючих спортивних змагань по всьому світу, яка приваблює мільйони як шанувальників крикету, так і завзятих пантерів. Найбільша ліга крикетів розпочалася цього року, незважаючи на можливі перешкоди карантинних обмежень з точки зору коронавірусної пандемії. Без сумніву, що чиновники могли успішно провести кожен матч турніру IPL 2021.

Окрім всього підготовчого процесу IPL, живі глядачі та інтернет -аудиторія лояльних шанувальників не залишилися без можливості дивитись турнір з крикету в прямому ефірі, де б вони не були. Багато спортивних книжок пропонують варіанти трансляції в прямому ефірі, щоб відстежувати улюблену лігу IPL. Але найменше може забезпечити складний пакет у високій якості та безкоштовно для індійської аудиторії, щоб насолодитися чудовою спортивною подією та задовольнитись захоплюючою продуктивністю IPL.

Як дивитися ipl в прямому ефірі? Як дивитися матч IPL 2021 в Інтернеті безкоштовно? Hotstar законно і безкоштовно відстежувати турніри IPL для кожного індіанця? Чи забезпечує Hotstar мобільність у перегляді IPL 2021 в прямому ефірі? Відповіді на ці та більше питань представлені в цій статті для індіанців, щоб отримати користь від Hotstar, одного з найкращих постачальників потоку в прямому ефірі. 

Дивіться IPL 2021 LIVE

Турнір IPL розпочався 9 квітня 2021 року і був повністю готовий до найбільш фантастичного конкурсу крикетів у світі. Індіанці пишаються цією лігою крикету, оскільки вони внесли свій внесок у найкращі зіркові гравці, які забезпечують дивовижну виставу. Таким чином, світ любив крикет для гравців індіанців, чиї геймплей приваблює очі шанувальників будь -яким походженням.

Hotstar тут для них, щоб отримати задоволення від найзапокійнішої події в країні. Хороша новина для індіанців полягає в тому, що Hotstar вирішив продовжувати безкоштовний пакет, який пропонує минулого року. У цьому випадку постачальник виявляє зацікавленість у збереженні хвилювання своєї аудиторії та лояльних клієнтів. Відповідно, продовжуючи безкоштовний пакет у магазині, Hotstar дозволив індійським шанувальникам крикету побачити корм із 5 хвилин затримки. Це означає, що користувачі можуть бачити IPL 2021 протягом 5 хвилин, перш ніж він попросить підписатися.

Спільна Діснея + Hotstar стала основою турніру IPL 2021 в України та інших частинах світу. Частина Служба потокової передачі відеозаписів Уолта Діснея надає оригінальні вміст Діснея та застарілі назви, такі як Pixar та Marvel, сотні інших фільмів та шоу від відомих виробничих компаній, таких як HBO, Fox Channel та Showtime.

Сама мережа HotStar також має незалежні цифрові права на такі хості, як IPL, Premier League та F1. Крім того, Disney Plus Hotstar пропонує різні фільми та шоу, доступні на місцевих індійських мовах, включаючи телугу, хінді та тамільські, спрямовані на більш широку аудиторію.

Більше того, якщо Українські користувачі віддають перевагу дивитися матчі турніру IPL на своєму мобільному телефоні, Hotstar також піклувався про нього, надаючи придатні мобільні додатки. Так само, як вони звикли дивитися по телевізору через Hotstar, вони можуть насолоджуватися відповідним мобільним додатком, встановленим у своїх гаджетах.

Пакет підписки на Hotstar Live Streaming

Щоб повністю насолоджуватися матчем IPL на Hotstar, потрібно пройти підписку на Disney + Hotstar. Цей потоковий план дозволяє індіанцям дивитися навіть більше, ніж просто спортивні події, такі як телевізійні шоу, фільми, живий крикет та інші доступні речі.

Hotstar, разом з Діснеєм, має вигідні плани передплати, щоб кожен клієнт залишався задоволеним. Вони пропонують три категорії:

Звичайно, вони відрізняються один від одного за умовами, які слід дотримуватися. Безкоштовний план або так звані доступні пропонує простий вміст і є рекламою. В той час як премія та VIP -плани потребують певних коштів для доступу до вмісту. Ось загальні функції, які слід врахувати щодо кожного плану передплати Disney + Hotstar надає.

План підписки Disney + Hotstar Ціни + переваги планів Плани обґрунтовано
Disney + Hotstar безкоштовно
 • вміст дітей доступний
 • Живі канали новин
 • короткі кліпи
 • Безкоштовний 5 -хвилинний доступ до спорту в прямому ефірі
-
Disney + Hotstar Premium
 • Дісней + фільми, шоу, вміст дітей
 • 7 Кілька блокбастерів
 • Ексклюзивні спец
 • Живий спорт: крикет, Формула 1, Прем'єр -ліга
 • Останні епізоди індійських телешоу о 18:00 щодня
299 рублів на місяць

1499 рублів на рік

Disney + Hotstar VIP
 • Зміст дітей, фільми Діснея, шоу
 • 7 Кілька блокбастерів
 • Змінний живий спорт
 • Ексклюзивні спец
 • Останні епізоди індійських телешоу о 18:00 щодня
399 рублів на рік

В цілому, Hotstar має всі переваги, коли клієнт може дозволити собі оплатити щомісячну або щорічну підписку, коли мова йде про преміум -плани Disney + Hotstar або VIP. Але основна частина користувачів України вважає, що скористатися безкоштовним планом Disney + Hotstar, який дозволяє переглядати вміст безкоштовно без підписки.

У цьому випадку є деякі способи дотримуватися, щоб отримати безкоштовну підписку на Disney + Hotstar та насолодитися IPL 2021 Live Online. Ці умови призначені для тих, хто є:

Крім того, важливо виділити деякі значні моменти, коли підписався на Disney + Hotstar:

Як дивитися IPL Live у Hotstar безкоштовно? (Для користувачів Jio)

Тим, хто мав Jio, пощастило дивитись IPL в прямому ефірі на Hotstar. Немає необхідності підписуватись на план преміум -класу або VIP Hotstar. Користувачі Jio повинен виконувати лише наступні кроки:

Крім того, перший крок у використанні Hotstar Live Match для безкоштовного розглядає деякі плани Reliance Jio, можна спробувати як передплачений план. Це передбачає, що в домашніх умовах є план волокон Jio, який дозволяє їм дивитись також Vivo IPL Match безкоштовно на Hotstar. Основні передплачені плани згадуються нижче.

План передплаченого Jio Обгрунтованість Вигоди
План Jio для Rs 401 28 днів 3 ГБ / день

Hotstar+Disney, Jiocinema, Jiosaavan

План Jio на Rs 499 56 днів 2 ГБ / день

Hotstar+Disney, Jiocinema, Jiosaavan

План Jio на Rs 598 56 днів 1.5 ГБ / день

Hotstar+Disney, Jiocinema, Jiosaavan

План Jio для Rs 777 84 дні 1.5 ГБ / день

Hotstar+Disney, Jiocinema, Jiosaavan

План Jio для 2599 рублів 365 днів 1.5 ГБ / день

Hotstar+Disney, Jiocinema, Jiosaavan

Як дивитися IPL Live у Hotstar безкоштовно? (Для користувачів Airtel)

Що стосується користувачів Airtel, то для них також є хороша новина. Вони можуть в прямому ефірі IPL 2021 безкоштовно без будь -якого членства. Основна вимога полягає в тому, щоб на смартфоні було встановлено додаток Hotstar. Процес активації плану Airtel дорівнює підписці на план Jio і дотримується таких кроків:

Відповідно, Українські шанувальники IPL можуть отримати доступ до членства в Disney + Hotstar VIP з Rs. 401, 448, 599 та 2698 передплачених планів Airtel. Дотримуючись одного з цих планів, дозволяє користувачеві негайно дивитися в прямому ефірі матчів IPL на Hotstar Live. Плани для користувачів Airtel також мають свої переваги:

Пакет цін на крикет Airtel Дані Обгрунтованість
Rs. 401 28 днів 30 Гб
Rs. 448 28 днів 3 Гб / день
Rs. 599 56 днів 2 Гб / день
Rs. 2698 365 днів 2 Гб / день

Незалежно від того, що планує ціна цін на крикет Airtel, користувачеві потрібно завантажити відповідний додаток на телефон, щоб скористати.

Більше того, користувачі Airtel можуть отримати користь від членства в VIP Disney + Hotstar, насолоджуючись тоном інших варіантів, вироблених вмістом на платформі Hotstar, за винятком живих видів спорту. Ці переваги класифікуються:

IPL Live на Hotstar з Flipkart Plus

Українські мають всі шанси отримати користь від членства Disney + Hotstar через Jio або Airtel TV. Але для тих, хто використовує план Flipkart Plus, отримав однакові можливості, щоб відслідковувати улюблену IPL в прямому ефірі. Цей план надає пропозицію підписатись на щорічну премію Disney + Hotstar, використовуючи доступні монети Flipkart Plus.

Для використання цього плану є основні кроки, які слід враховувати:

Зберігаючи прості кроки, користувач із задоволенням отримає премію Hostar безкоштовно та перегляне трансляцію в прямому ефірі IPL з усіма перевагами, які він пропонує. Важливо зазначити, що студенти не залишаються з уваги. Поручившись з членством Flipkart Plus, студенти можуть отримати його безкоштовно протягом лише одного року. Таким чином, вони можуть насолоджуватися вражаючим виконанням всесвітньої ліги крикетів на платформі Hotstar.

На закінчення, лояльна аудиторія індійських шанувальників IPL отримала велику привілей отримати користь від постачальника Digital Hotstar. Це ідеально працює з будь -яким згаданим вище планом, будь то з монетами Jio, Airel або Flipkart Plus. Щоб увійти до кожного з цих планів, можна використовувати однакові облікові дані для активації та будь -якого портативного гаджета: від телевізора, ПК до смартфонів та інших пристроїв. Для того, щоб відстежувати матчі IPL в прямому ефірі, потрібно завантажити додаток Hotstar на пристрій і насолоджуватися ним у будь -якому місці та в будь -який час.

Схожі повідомлення
MMA ставки з Parimatch

Це одна з найбільш активно зростаючих тенденцій у магазинах. ММА бере свій початок на стародавніх Олімпійських іграх. А тепер битви транслюються по всьому світу мільйонам глядачів. Тим не менш, порівняно з…

Вчора результат матчу IPL

Індійська прем'єр -ліга була створена в 2008 році як професійний чемпіонат формату T20. На турнірі беруть участь вісім індійських франшиз крикетів. До початку кожного сезону BCCI та команди збираються на…

Ставка на бокс у Parimatch Україна

Бокс вважається одним із найстаріших видів спорту. Перший офіційний змагання з боксу датується 688 р. До н. Вони почали битися професійно ..

Про Parimatch

Тиха вода розриває краї. Цей ідеал речення описує Parimatch через те, що в цьому бізнесі немає абсолютно нічого розкішного чи особливого, проте вони принесли понад 14 мільйонів споживачів. Побачити…

Гей, Google, який є улюбленою командою в IPL

Чи потрібно дізнатися про дату початку популярного IPL? Використовуйте пошук Google. Яка улюблена команда IPL 2021? Попросіть Google і дізнайтеся потрібну інформацію ...

Баскетбольні ставки з Parimatch

Ставки НБА в України досить популярні, тому її пропонують цілий ряд букмекерів. У той же час, може бути складно знайти хорошу спортивну книгу. Вам потрібен юридичний букмекер, який ..