Обшук
Категорія
Домашній / IPL 2020 Повний список спонсорів

IPL 2020 Повний список спонсорів

Індійська Прем'єр -ліга постійно прогресувала з моменту заснування в 2008 році. Будучи не що інше, як спортивна подія в перші дні, ліга перетворилася на, мабуть, найбільш яскраву щорічну подію з десятками спонсорів, що подали мільйони доларів, щоб мати можливість скористатися його рекламною потужністю. Цей турнір, який забезпечує високий рівень грошової цінності, відкрив нову еру в грі, яка колись суперечила сьогоднішнім реаліям. В цілому крикету застаріли, оскільки він ще намагався відірватися від колоніального духу. Введення IPL у 2008 році призвело до повністю нової епохи гри в України.

Lalit Modi, як оригінатор цієї, очевидно, різкої ініціативи, вивчав бізнес -моделі багатьох футбольних ліг у Європі та США, щоб розробити остаточний проект. Формат був відверто відхилений педантами, засоби масової інформації та шанувальники ставили під сумнів її життєздатність, а спонсори залишалися спочатку вагатися з приводу внеску своїх грошей.

Напередодні свого 14 -го сезону популярність ліги була суворим докором у всіх сумнівів і скептиків. З точки зору доходу, він став однією з найприбутковіших ліг у світі. Незважаючи на те, що доходів є кілька джерел доходу, суми, отримані за допомогою спонсорства, є основною частиною доходу IPL.

Вступний матч сезону 2020 року відбувся 19 вересня, в ОАЕ, на відміну від звичайного весняного розкладу. Це було пов’язано з карантинською мірою в України. Крім того, лише за місяць до початку його початку, BCCI був змушений заборонити титульного спонсора ліги, китайського виробника смартфонів Vivo. Рішення було прийнято під тиском вболівальників антикитайських настроїв, які вже були сильними в України, і які посилилися після китайсько-індійського військового зіткнення на кордоні.

Хто є офіційним спонсором IPL?

Спонсор титулу чемпіонату Ліги Vivo Company отримала права на спонсорство титулу на період 2017-2022 рр. За пропозицію приблизно 341 мільйон доларів. Як було сказано. Це, однак, не означало повне відкликання Vivo з IPL, оскільки він повернувся до офіційної позиції партнера в 2021 році.

Vivo отримав права на спонсорство титулу на період 2017-2022 за приблизно 341 мільйон доларів, тим самим продовжуючи свої зобов'язання з 2015 року в лізі. Але договір був призупинений у серпні 2020 року, і слідував новий тендер на титул, в якому Dream11 виграв права на UAH 222 крони (приблизно 29 доларів.7 мільйонів) побиття кількох інших індійських претендентів, включаючи індійського спонсора Біджу та неакадемію (обидва в галузі Edtech).

Доходи Центрального пулу складаються з грошей від спонсорства, включаючи місцеві продажі. Поки Star Україна заплатить BCCI 2.55 мільярдів доларів США на права на трансляцію протягом п'яти сезонів (до 2022 р. Включіть.). Офіційний мовник, який він заробляє додаток. 59 млн. USD від Vivo як спонсора титулу, 30 млн. USD від п'яти офіційних спонсорів та ще 8 млн. USD від судму та спонсорства тайм-ауту. Наразі IPL 14 вже оголосив офіційне спонсорство:

З поверненням Vivo як спонсора титулу, Рада з контролю за крикет в України буде заробити близько 55 мільйонів доларів з майбутнього сезону IPL. Починаючи 9 квітня, 14 -е видання IPL дозволить одній із найкращих фінансово прибуткових компаній повернутися на шлях. Згідно з оцінками галузі, BCCI повідомив про зниження доходів на 30-40% минулого року.

Очікується, що франшизи IPL в цьому році побачать на 10-15% доходу, в тому числі від спонсорів IPL. Експерти повідомляють, що минулого року вісім команд поєднували приріст спонсорських доходів у 77 млн. Долар. З них команди першого рівня, такі як Chennai Super Kings (CSK), індіанці Мумбаї (MI), Royal Challengers Bangalore (RCB) та Kolkata Knight Riders, заробляли кожну між 8-10 млн.USD минулого року. Інші бренди, за оцінками, сітчували між 4-5 млн.Долар. Незважаючи на те, що доходи спонсорства не повернулися до рівня до ковики, поки що цього року збільшиться на 25-30% доходів від співпраці.

На думку експертів, бренди платили 2-3 млн.USD для переднього слота Джерсі та 900.000 2.500.000 дол. У той же час, передня частина шолома пішла на 250.000-550.000 дол.000 до 400.000USD, при цьому провідна рука дорожча, ніж не везе рука.

Цікаво, що через відсутність аудиторії на стадіонах франшизи досліджують цифрові канали, де вони продають цифрові активи гравців, такі як повідомлення та зображення, рекламодавцям, зокрема. Усвідомлюючи необхідність отримання доходу від цифрового контент -маркетингу, керуючі суб'єкти IPL розробляють цифрові канали комунікації: посланці, канали YouTube, співпраця з крикету Fantasy, IPS тощо. Для того, щоб збільшити залучення шанувальників. Стверджується, що цифрові та ліцензійні угоди коливаються від 55.000 до 70.000 доларів США за гравця. Таким чином, широко вважається, що IPL є дуже потужним надбанням, і є ще багато можливостей, які можуть бути створені для шанувальників крикету та глядачів як на цифрових платформах, телеканалу, так і на фізичних підставах.

Схожі повідомлення
Лотерея Parimatch Україна

Ті, хто обожнює ігри випадковості, можуть насолоджуватися нескінченними розвагами в Інтернеті завдяки декількома ігровими платформами. Багато людей лотереї розглядаються як найбільш доступні варіанти азартних ігор, оскільки вони не потребують великої майстерності ..

Крижаний хокей ставок на Parimatch Україна

Онлайн -ставки на спорт в України доступні на різних веб-сайтах. Зокрема, якщо вас цікавить онлайн -торги хокею на льоду, вам слід знайти хорошого букмекера, який пропонує ставити на цей вид спорту ..

Ставки на крикет

У міжнародному масштабі крикет був відомий як командний спорт для еліти. Тепер, коли час наближається до чемпіонату світу, 2 мільярди людей затримують подих. На сьогоднішній день багато сприймають ..

Програма для ставок Parimatch

Додаток Parimatch - найкращий додаток для ставок, на який ви можете отримати руки. Це дозволяє вам вийти та виходити з ринків у найкоротші терміни, ставлячи ставки на події перед грою та в грі. Насправді багато ..

Найкраща команда IPL

Якщо запитати будь -яких індіанців, який вид спорту є їх улюбленим, відповідь, безумовно, буде IPL. Ця чудова ліга залучила мільйони людей, які вважали це захоплюючим, вражаючим або вигідним для наслідування. Для індіанців ..

Parimatch ставки на ставки

Дуже легко приїхати до великих джекпотів з букмекером Parimatch. Ви повинні зрозуміти це та використовувати всі доступні ігрові умови для онлайн -ставок на спорт. Зараз онлайн -букмекер Parimatch пропонує різні акції ..