Обшук
Категорія
Домашній / IS IPL 2021 Mega Auction?

IS IPL 2021 Mega Auction?

Аукціони IPL є невід'ємною частиною франчайзингового турніру з крикету. Неможливо сформувати сильні та конкурентні команди та зробити IPL вражаючою без цієї діяльності. Завдяки аукціонам IPL, гравці крикетів у всьому світі мають можливість отримати шанс зайнятися найкращими командами T20 на планеті.

Що стосується 14 -го сезону IPL у 2021 році, мега -аукціон не відбувся через обмежений час та інші проблеми, як заявив один із чиновників BCCI. Натомість,
Міні-аукція IPL 2021 відбулося 18 лютого 2021 року. Ще одна причина, чому аукціон IPL не був Mega - це не додавання двох нових команд, що беруть участь у IPL 2021, як це передбачалося раніше. Ці дві команди будуть грати в сезоні IPL 2022, коли вони представляться.

Таким чином, в цьому році лише вісім франшиз беруть участь. Отже, кожен з них міг подати заявку на кілька нових гравців, щоб зміцнити свою команду та завоювати висоти на найбільшому турнірі з крикету.

Аукціон IPL 2021 є важливим для самих гравців та команд, як для фанатів крикету. Перед кожним турніром IPL всі готуються: гравці - досягти успіху у своїй спортивній кар’єрі як професійний крикет, вболівальники - щоб навчитися сильною та слабкою стороною кожного команди команди та певними гравцями, щоб вони могли зробити правильну ставку на них і перемогти.

Досвідчені шанувальники готові пройти детальний процес подій, життєво важливий для IPL 2021: від аукціону до самого турніру. Ось чому ми хочемо нагадати найважливішими діями, які кожен фанат чи послідовник повинен знати про аукціон гравців IPL 2021.

  1. Підготовка команд. Аукціон IPL 2021 пропонує цілий ряд підготовчих робіт для розгляду команд. Кожна команда проводить трудомісткі дискусії з персоналом, тренерами, збереженими гравцями та капітанами до аукціону. Щоб взяти участь у цій події, їм потрібно чітко знати, кого вони хочуть додати до команди та скільки грошей вони можуть витратити на певного гравця. Така командна стратегія надається тренерами та капітанами на аукціоні IPL.
  2. Вибір гравців. Цей пункт відрізняється від типу аукціону IPL. У IPL-міні-аукціоні кожна команда має право утримувати або випускати будь-яку кількість гравців, тоді як на мега-аукціоні IPL, існує обмеження максимум п’яти гравців, які слід утримати.

Якщо мати справу з базовою ціною для кожного гравця, вона становить від 20 лаків до 2 крор. Український гравець має контракт з державними асоціаціями, повідомляючи BCCI про базову ціну гравця. Гравець має право збільшити або знизити ціну. Гравці за кордоном забезпечують власну базову ціну.

  1. Правила аукціону в складі команди. Кожна команда IPL може мати максимум 25 гравців і мінімум 17 гравців. Вони можуть бути і обмеженими, і не піддані, коли мова йде про індійських гравців. Їх кількість у складі не повинна бути більше 8.

Тому 1114 гравців, зареєстрованих на аукціоні IPL 2021, але лише 292 гравці потрапили до списку. Серед них 164 - Українські гравці, 125 - закордонні гравці та три з асоційованих країн. Перед міні-аукцією накопичували 139 гравців і братимуть участь у IPL 2021 за ту саму команду, за яку вони грали в минулому сезоні. І 57 гравців були випущені відповідними командами. Таким чином, кожній команді належним чином укомплектований для змагань на чемпіонаті IPL 2021.

Більше того, існують очевидні відмінності між мега -аукціоном IPL та міні -аукціоном IPL. Вони такі:

Кожен з цих аукціонів IPL має власні правила і допомагає оркеструвати команду команди, дотримуючись бюджету.

Схожі повідомлення
Parimatch Esports ставок

В останні роки Esports розвивається дуже швидкими темпами. Ринок ставок на еспорту йде в ногу з ним. Все більше і більше звичайних геймерів переплітаються на ставки, оскільки багато хто не зацікавлений ..

CS: Ідіть, щоб зробити ставку в Parimatch в України

CS Go ставки, завдяки іноземним букмекерам, поступово розвивається в України. Сама сцена eSports поки не виглядає так, як у західному світі. Основна причина - ставлення людей. Більшість людей…

Депозити та зняття коштів

Проблеми з виставленням рахунків - це не весело. Гроші мають значення, і вони часто стоять на шляху придбання товарів та використання послуг, особливо якщо це стосується міжнародного ринку. Щоразу, коли ви хочете зробити ставку на…

Поради щодо ставок IPL

Кожна ліга чи турнір у світі спорту заслуговує на увагу фаната, особливо якщо мова йде про IPL. Найбільш захоплюючий та найбільший турнір з крикету у форматі Twenty20, IPL зібрав весь світ крикетів у…

Як дивитися IPL Live безкоштовно в Hotstar

IPL - одна з найбільш вражаючих спортивних змагань по всьому світу, яка приваблює мільйони як шанувальників крикету, так і завзятих пантерів. Найбільша ліга крикетів розпочалася цього року, незважаючи на можливі перешкоди…