Обшук
Категорія
Домашній / Найнижчий бал в IPL

Найнижчий бал в IPL

Найнижчий Команда Оцінка в IPL

Індійська Прем'єр-ліга (IPL)-це глобально визнана ліга крикету, яку підтримують знаменитості та інші відомі люди. IPL - це професійний турнір, який перевершив злети та падіння з початку його закладу. Він з'явився у абсолютно новому форматі для любителів крикету, щоб прийняти та працювати над ним. Він виявив новий світ крикету з більшим хвилюванням та приправленими елементами в матчах ліги. Досліджуючи тактику та стратегії перемоги, начальники знайшли цікавий спосіб зробити кожен матч більш захоплюючим та професійно виконаним. Аукціон гравців крикету, проведених Міжнародною радою з крикету (МКК) та Радою контролю над крикетом в України (BCCI), відіграє вирішальну роль у підготовці команд, гідних змагань та уваги та заохочення послідовників. Таким чином, чиновники надають представникам кожного франшизи чудову можливість зміцнити команду команд та здобути більше потенційних гравців, щоб змагатись та виграти чемпіонат відповідного сезону.

З 2007 року, коли ліга була створена та створена, світ змінив своє ставлення до крикету. У наш час мільйони шанувальників слідкують за кожним матчем з наполегливістю та піднятим духом. Не дай Бог, щоб пропустити матч з крикету. Турнір IPL став улюбленим видом спорту в України та поза межами меж. Чиновники піклуються про те, щоб учасники були в хорошій формі та багато тренувались, щоб принести благословення до команди та стати популярними у спортивному світі. Чим більше крикетів просвердляється та навчається, тим більше успіху вони досягають на майбутніх турнірах. Чим більше зусиль вони докладають, тим більше шанувальників вони намагнічуються та вирощують свою фан -базу. Кожна угода має розумні результати та перспективи, коли розумно і навмисно завершується. Це також має сенс, коли мова йде про IPL. Ці гравці IPL сприяють грі свої ресурси та сили, щоб зробити кожен матч більш вражаючим та захоплюючим для послідовників. Кожна команда представляє інше місто в України. Таким чином, у них є власні атрибути в одязі та інших речах, які роблять їх унікальними та визнаними у кожному сезоні IPL. Такі деталі можуть здатися незначними, але вони додають драйв у матч і допомагають глядачам відслідковувати своїх улюблених, особливо під час перегляду ліги IPL в Інтернеті.

Кожна людина, приступаючи до якогось бізнесу, готова досягти мети. Це часто пов'язане з питанням заробляти гроші на роботі, яку вони виконують. IPL - найкраща платформа для тих спортсменів, які хочуть присвятити своє життя крикету і завоювати висоту в цьому напрямку. IPL вважається одним із високооплачуваних турнірів у світі. Таким чином, гравці готові приєднатися. База IPL пропонує цілком доступні вимоги до крикетів, щоб увійти до спільноти IPL та досягти успіхів у своїй кар'єрі з крикету. Переважно, команди IPL містять індійських гравців - вони є найкращими виконавцями на полі, оскільки крикет, ймовірно, пробіжить їхні вени. Але Комітет IPL вітає гравців іноземних крикетів, добре навчених та кваліфікованих та з високими записами. За кордоном гравці, швидше за все, приправлять лінійки команд та зроблять виступ крикету ще більш привабливим. Існує тенденція до того, щоб більше іноземних крикетів щороку входити до спільноти IPL. І лише найкраще може приєднатися до однієї з чудових команд IPL.

Крім того, кожна команда IPL має свою історію успішних матчів або невдалих конкурсів. Деякі з них повинні були зберегти провідну позицію у досягненні фіналу, але без перемоги в трофеї. Але це хороша особливість, яка визначає хорошу форму команди. Інші навіть не могли потрапити до фіналу через відсутність навичок чи сил. І, звичайно, є потенційно надійна команда IPL, яка отримала чемпіонат більше трьох разів в історії IPL. Відповідно, успіх або невдача команди IPL залежить від:

Найнижчий бал в IPL

Новий сезон IPL 2021 року почався порівняно краще, ніж у минулому сезоні, коли світ зіткнувся з коронавірусним спалахом. 13 -е видання IPL було дуже напруженим, і чиновники переживали за призупинення турніру на рік. Але тримаючи під контролем ситуацію з Covid-19 в України, вони могли вирішити та організувати турнір у Об'єднаних Арабських Еміратах. Це було безпечним рішенням для гравців виконати змагання та для шанувальників крикету слідкувати за турніром в Інтернеті та підбадьорити своїх улюблених. Графік IPL на 13 -й сезон був перенесений на вересень 2020 року. Таким чином, гравці, як і шанувальники крикету, повинні були звикнути до цього періоду передачі.  Чемпіони 13 -го сезону IPL стали індіанцями Мумбаї.

Позаду 13 -го видання IPL 2021 планував відбутися навесні, оскільки чиновники не хотіли порушувати звичайний графік щорічного IPL. Не було занадто багато часу, щоб гравці мали достатньо відпочинку між турнірами. Але регулярний аукціон IPL відновив команду команди та дав дихання новим можливостям. Можливо, це стало причиною частих найнижчих балів в IPL в цьому сезоні.

Відповідно, настав час відкрити картки та подивитися на бали команд IPL, які не могли отримати в історії IPL. Було 38 випадків, коли команда не змогла забити 100 пробіжок. У попередньому сезоні було видно, як Kolkata Knight Riders закінчив з рахунком 84 за 8 у своїх 20 оверсайзах. Це було свідченням найнижчої загальної кількості за весь сезон. Але під час занурення в записи попередніх турнірів, навіть нижчі бали знаходяться в IPL. Тож давайте подивимось на п'ять команд з найнижчим рекордом в IPL.

  1. Kolkata Knight Riders '67 проти Мумбаї Індіанці

Kolkata Knight Riders-одна з перших команд IPL та цілеспрямована у виконанні. Вони мали можливість стати переможцями один раз у 2018 році. Вони добре відомі своїми зусиллями грати краще і відчували різні зміни в складі команди. Але завдяки підтримці боллівудських зірок, вони могли значно стрибнути вперед. 

Що стосується згадування минулої невдачі, KKR вважає за краще не оглядатися на сезон, який вони не змогли в 2008 році. На першому матчі проти індіанців Мумбаї вони скоріше забудуть це, коли Брендон МакКаллум забив 158. Це було великим успіхом для іншої команди, але не для KKR. Цей сезон став незабутнім для KKR через їх втрату в Мумбаї на стадіоні Ванкхеде.

Сахін Тендулкар, капітан індіанців Мумбаї, виграв жеребкування і мав можливість вибрати миску спочатку. Відповідно, KKR не міг прогресувати у своїх подачах і регулярно втрачав хвіртки. Два основні фігури в ККР були свідченням повного невдачі: Шон Поллок (3 на 12) та Дуейн Браво (2 на 13). Їх виступ вважався найнижчим показником у сезоні - 67.

  1. Делі Даредевілс 67 проти королів XI Пенджаб

Делі Даредевілс розпочав свою кар'єру в IPL під цією торговою маркою, але пізніше вони перейменувались на себе та представили франшизу під столицями Делі. Вони були досить наполегливими, коли переслідували мету, щоб виграти кожен матч, який вони змагалися.

Як і будь -яка інша команда IPL, у Делі є моменти, які вони скоріше не повторюють у своєму досвіді і взагалі не похвалиться. Делі Даредевіл мав кілька грубої сезони в IPL: з 2012 по 2019 рік. У Мохалі капітану королів Сі Пенджаб, Гленн Максвелл, пощастило виграти жеребкування, а Делі попросили бити.

Сезон 2017 року був специфічним для загальної невдачі від столиці Делі, оскільки вони не змогли розпочати через сильну битву гравця Сандіп Шарма в Кінгс XI Пенджаб. Він поклонив 4 оверсайз, надавши лише 20 пробіжок і зібрав чотири найважливіші хвіртки. Така сильна вистава змусила Делі відчувати себе слабким і відступити у досягненні мети. Як результат, Делі склався на 67 пробіжок.

  1. 66 проти Мумбаї Індіанець Делі Даредевілс

Маючи на увазі, що турнір IPL складається з кількох матчів дому та в гостях, у тому ж сезоні 2017 року Делі Даредевілс (з поточним іменем Капіталс Делі) показав ще один недолік своєї команди, коли вони не змогли зібрати себе та забезпечити гідну гру.

У змаганнях проти індіанців Мумбаї Делі зіграв тиждень після їх втрати проти королів XI Пенджабу (в даний час названий Пенджаб Кінгс). Капітан Захер Хан послав Мумбаї індіанців. Під стукками Кірона Полларда та Лендла Сіммонса Делі досяг 212 за 3 пробіжки. Переслідуючи велику кількість, Делі взагалі втратив свій контроль. На початку це було 6 на 2, потім 20 на 3, наступні 35 на 5, потім 46 на 7, і в результаті 66 вигукло. Таким чином, Делі показав найнижчий бал в IPL цього сезону.

Якою б угодою людина потрапить, він зіткнеться з позитивними, і негативними моментами. Це нормально для того, щоб людина вчитися, розуміти, приймати та знаходити корисні методи чи тактики, щоб покращити бізнес, якому він присвячує себе. Те саме стосується кожної команди IPL, особливо в столиці Делі. Вони ніколи не здавались. Дух перемоги такий сильний, і їхня виступ у 2021 році IPL підтверджує це.

  1. Раджастан Роялс 58 проти Королівських претендентів Бангалор

Історія про Раджастан Роялс досить цікава. У 2008 році вони розпочали свою кар'єру в IPL і, отже, виграли вступне видання IPL. Ця команда має великий потенціал і, в той же час, була в ролі скандалів та суперечок.

У 2009 році вони змагалися проти Королівських викликів Бангалор і закінчилися сьомим. Було видно, що RCB не було шансів перемогти, незважаючи на недосвідченість протилежної команди. Бангалор міг керувати лише 133 за 8 з 20 оверсайзів завдяки недавньому призначенню нового капітана Кевіна Пітерсена та Рахула Дравіда.

Наступний сезон відрізнявся повністю. Ніхто в Раджастхані Роялс не міг уявити, з чим вони стикаються. Повністю вони вибухнули на 58, коли чемпіони забили найнижчий рекорд у лізі у 2008 році. Вони зберігали цей рекорд до 2017 року. 

  1. Королівські претенденти Бангалор 49 проти Kolkata Knight Riders

Королівські претенденти Бангалор - одна з найбільш підтримуваних команд крикетів, яка фан -база є значно великою. Завдяки ключовим гравцям, їхня вистава залучає більше глядачів та виграє більше підписників, які допомагають їм відчувати себе впевнено і варто пройти через кожну конкуренцію. Вони є чудовими досягненнями цілей у стратегії, але вони ще не дійшли до чемпіонату, коли мова йде про відповідні дії. Однак те, що їх не вбиває, робить їх сильнішими. Йдеться про королівські претенденти Бангалор.

У межах двох найвищих підсумків в історії IPL, Royal Challengers Bangalore також виділявся як найнижчий бал команди. Незалежно від видатних діячів у команді - Вірат Колі, Кріс Гейл та AB de Villiers - турнір у 2017 році став фатальним для RCB. Досягнувши мети 132 пробігів проти KKR, вони не могли уявити, з якою невдачею вони зіткнуться з попереду. Конкурс між RCB та KKR проводився в Eden Gardens. KKR розпочав гру з флієром, коли Нарін зробив 34 пробіги з 17 м'ячів. Отже, спінери RCB Паван Негі та Юзвендра Чахал поділили між ними п'ять хвіртки, щоб обмежити господарів на 132 пробіжки.

Ніхто не знав, з чим нещасно вони зіткнулися тоді. Фігури Коліна де Грандхомма, Натана Култера-Ніла та Кріса Вакса отримали три хвіртки кожен, а Умеш Ядав отримав одну хвіртку. У такому невпорядкованій та безнадійній демонстрації жоден з летів RCB не займався подвійною оцінкою, і вони не змогли за 49 пробіжок. Через свою слабкість, RCB вважався найвищим рекордом за найвищий бал разом із найнижчим за рахунок IPL.

Схожі повідомлення
Гей, Google, який є улюбленою командою в IPL

Чи потрібно дізнатися про дату початку популярного IPL? Використовуйте пошук Google. Яка улюблена команда IPL 2021? Попросіть Google і дізнайтеся потрібну інформацію ...

Коментатори в IPL 2020: різні мови та зірки

Аналогічно, до IPL, який має багатонаціональний пул гравців, що змагаються на грандіозному заході, турнір також має багатонаціональну команду коментаторів IPL 2020, яка виконує важливу комунікацію та інформативну роль…

Що імітована реальність Ліга реальності - Повний посібник: Чи модельовані ставки реальності - довговічна альтернатива для ставок?

Основні спортивні змагання, такі як Олімпіада 2020 року або чемпіонат Європи УЄФА, були скасовані та перенесені до наступного сезону через пандемію. З імітованими ставками в лізі реаліті, все більше і більше ставок ставок ..

La Liga ставки на ставки на Parimatch

Інтернет -сайти для ставок на спорт можуть відрізнятися один від одного різними способами. Наприклад, деякі з них можуть включати більш -менш функції, ніж інші. Інші можуть мати більш -менш матчі та спорт, ніж ..

Поради з футбольних ставок від Parimatch

Можливо, футбол-це найпопулярніша розвага у світі з багатовіковою історією! Мільйони людей у ​​всьому світі є футбольними фанатами. Чи можете ви назвати основну особливість улюбленої гри у світі? …

Про Parimatch

Тиха вода розриває краї. Цей ідеал речення описує Parimatch через те, що в цьому бізнесі немає абсолютно нічого розкішного чи особливого, проте вони принесли понад 14 мільйонів споживачів. Побачити…