Обшук
Категорія
Домашній / Коментатори в IPL 2020: різні мови та зірки

Коментатори в IPL 2020: різні мови та зірки

Аналогічно, до IPL, який має багатонаціональний пул гравців, що змагаються на грандіозному заході, турнір також має багатонаціональну команду коментаторів IPL 2020, які виконують важливу комунікацію та інформативну роль, гарантуючи, що IPL є величезним успіхом. Коментатори - це здебільшого самі колишні крикетів, які своїми роками досвіду крикету прагнуть принести якомога більше розваг на змагання з крикету.

У минулому, коли поняття трансляції матчу з крикету на телевізійних екранах було важким завданням, радіо раніше було єдиним прямим джерелом, з якого шанувальники могли отримати інформацію про матч у крикеті. Тепер, коли навіть чудові гравці стають трансляційними коментаторами крикетів, насправді можна отримати повну безкоштовну експозицію в гру, надану цими легендарними особистостями.

Протягом багатьох років коментар став потужним інструментом, який з'єднує спорт з телебаченням та радіо глядачами. Кілька коментаторів зробили собі велике ім'я серед шанувальників, наприклад, Harsha Bhogle, також відомий як "Голос крикету", робить кілька чудових коментарів.

Англійські коментатори для IPL 2020: Топ голоси

Безперечно, Денні Моррісон-це справді знайоме обличчя, незалежно від того, де або коли відбувається IPL, і він також дуже відома фігура в ці дні для його коментаря в інших лігах Т20. Він один з англійських коментаторів для IPL 2020, який раніше грав у крикет: Моррісон - колишній боулер Нової Зеландії. Через його яскравий персонаж коментар Моррісона - це завжди хвилююча розповідь, включаючи деякі його емоційно заряджені дії. Денні Моррісон має величезну кількість шанувальників в України, оскільки він був винятково гострим зі своїми однолінерами з початку ліги. Моррісон завжди забавний під час своїх коментарів в IPL і використовує вирази, які автоматично піднімають настрій усіх.

Ян Бішоп, який був гравцем команди крикету Вест -України двадцять років тому, сприяє своїм талантам зробити коментар крикету надзвичайно автентичним. Єпископ, як коментатор, є оповідачем фактичної сторони гри, а також дуже об'єктивним та відкритим. Насправді він більше коментатор, який завжди дає правильну оцінку. Якщо говорити про IPL, єпископ часто є частиною команди іноземних коментарів і є тим, хто завжди радував індійських фанатів своїм справжнім коментарем.

Понад три десятиліття минуло з тих пір, як Суніл Гаваскар вступив у гру незабаром після виходу на пенсію в 1987 році в ролі коментатора. Гаваскар дебютував як коментатор у 1990 році і справді пощастило мати можливість поділитися коробкою коментаторів з знаковим Річі Бено під час його дебютного сезону. Окрім того, що він дуже проникливий і компетентний, він часто має чудове почуття гумору та доброзичливого під час коментівки разом зі своїми колегами. По всій спільноті коментарів, Суніл Гаваскар - це насправді одна з тих рідкісних фігур, які, виконуючи належну ретельну перевірку.

Коментатори хінді для IPL 2020

Повна панель коментаторів хінді для IPL 2020, оголошена Star Sports, така:

Серед найкращих коментаторів хінді IPL є Аакаш Чопра, який раніше грав у IPL для Раджастанських Роялів як летюч. Після виходу на пенсію, пан. Чопра інтенсивно практикував свої навички коментарів, що, здається, зробило його одним із найпопулярніших коментаторів гри.

Оскільки техніка ватин була його сильним моментом, Аакаш також вважається провідним аналітиком, детально проаналізувавши кадри та кроки ряду гравців у сьогоднішньому крикеті, а також є ключовим оглядачем ESPN Cricinfo. Насправді його коментар - це поєднання, яка включає не лише цікаву інформацію, але й дотепні зауваження.

Коментатори телугу для IPL 2020

Вибір надання доступу до коментарів власною мовою демократизує спорт для людей, які були відкладені лише англійськими та хінді -коментаторами для IPL 2020. Таким чином, BCCI та його медіа -партнери прийняли дуже мудрі рішення про надання коментарів для матчів крикету і іншими мовами: Таміл, Каннада, Телугу, Бангла. Що стосується комісії з коментарів до телугу, то вона складається з Венугопала Рао, Венкатапаті Раджу, Каляна Кришна, Чандрасехар Р, С Венкатеш, Р. Дж.

Тамільські коментатори для IPL 2020

Успіх розширення коментарів до інших індійських місцевих мов - це свідчення на 25% глядачів порівняно з попереднім сезоном. Команда тамільських коментаторів включає: Laxman Sivaramakrishnan, Hemang Badani, VB Chandrasekhar, Krishnamachari Srikkanth, Subramaniam Badrinath, K V Sathyanarayanan та Abhinav Mukund. Офіційний мовник IPL надає сім повноправних передач по мовах, залучаючи більше шанувальників та висвітлюючи їх на специфіку гри.

Коментар та коментатори є невід'ємною частиною матчу з крикету, просто уявіть собі, як переглянути екшн -фільм без звукових ефектів чи діалогів. Це те, що крикет без коментарів. Це означає, що коментатори розповідають про м'яч матчу м’яч. Маючи кількість грошей, вкладених у коментатори у всіх професійних видах спорту, мільйони людей, які дивляться спортивні трансляції по всьому світу, виявляють, що їхній досвід перегляду покращився. Отже, зараз, з іншим сезоном IPL, який знову буде святковою подією, IPL, безумовно, супроводжуватиметься потужними голосами, які підбадьорюють атмосферу своїм почуттям проникливості в повній силі.

Схожі повідомлення
Досвід ставок на скачки в Parimatch

Кінні перегони-це один із найбільш захоплюючих і захоплюючих занять спортом. Це також дуже красиво, оскільки коні - благородні тварини. Це не секрет, що скачки - це найдавніша подія ставок ...

Що таке La Liga?

Напевно, кожен фанат футболу там знає, що таке La Liga. Але якщо вони не знають, ця стаття пояснить найважливіші речі, які необхідні для того, щоб зрозуміти це ..

Підтримка Parimatch

Учасники спортивних ставок оцінюють роботу веб-сайтів букмекера не лише за кількістю спортивних дисциплін, шансів, вибору результатів та надійності з точки зору виплати виграшу. Для початківців та досвідчених гравців ..

Кабадді ставки з Parimatch Україна

Це поза аргументом, що Кабадді - це все лють серед індіанців. Ця популярність призвела до уважного попиту на онлайн-платформи для ставок Kabaddi з вбудованою безпекою та зручністю для користувачів. Вболівальники гри цікавить ..

EPL в прямому ефірі в України

Через причину пандемії у світі та подяку передовими технологіями, живі ставки в Parimatch роблять життя ставок більш комфортними та доступними для речей, які їм так подобаються ..