Обшук
Категорія
Домашній / Хто є власником RCB і які доходи від команди?

Хто є власником RCB і які доходи від команди?

є доходами від команди?

Королівські виклики Бангалор належать United Spirits Limited. Ця компанія є найбільшою компанією з алкогольних напоїв України, яка також є другою за величиною у світі за обсягом виробництва. Власник RCB знаходиться в штаб -квартирі в Бангалорі, штат Карнатака. USL - дочірня компанія Diageo, яка є британською багатонаціональною компанією з алкогольних напоїв зі штаб -квартирою в Лондоні, Великобританія.

Ананд Крипалу був призначений 1 жовтня 2020 року новим головою RCB. Він є керуючим директором та генеральним директором Diageo Україна, власником претендентів, таким чином, він взяв на себе цю нову роль як додаткову відповідальність за свій поточний офіційний статус. Перед тим, як Саньєєв Чурівала раніше був головою РКБ та головним фінансовим директором Diageo Україна і був переведений до Сінгапуру як фінансового директора для Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Скільки власників RCB заробляють на франшизах IPL та цінностей брендів?

United Spirits, зароблений на франшизі чистий прибуток IRN 1.43 мільярди у 2018-2019 році FY. Насправді це становило понад 10% загального прибутку в ОБЛАДНАННІ. За сезон IPL 2019 року RCB принесла більше ніж удвічі більше доходу, ніж минулого сезону: IRN 3.13 мільярдів. Цього разу внесок франшизи у прибуток власника RCB становив лише 3%. Тим не менш, не було б помилкою припустити, що чистий дохід RCB показав експоненціальне зростання, зокрема той факт, що в 2017 році франшиза повідомила IRN 1.62 мільярди прибутку.

До кінця IPL 2020, однак, доходи команди знизилися, оскільки не було домашніх матчів, тому доходу від продажу квитків не було через формат IPL із закритими дверима в ОАЕ. Однак останній аналіз вказує на те, що чиста вартість франшизи RCB збільшиться до 595 крор.

Економісти пов'язують цей приріст доходу до стратегічного переходу RCB від простого монетизації роздрібної торгівлі Jerse. У цьому сезоні власники RCB, швидше за все, зосередиться на рентабельності інвестицій.

Інші власники команд IPL та власник RCB 2020

Не всі франшизи крикетів IPL, запущені в 2008 році. Серед таких команд, окрім претендентів, є:

Кінгс XI Пенджаб зазнав незначної зміни у власності: Саптарші Дей пішов у відставку з прав, тому залишився Мохіт Бурман, Пріті Зінта, Несс Вадія та Каран Пол. Preity Zinta - відома зірка Боллівуду, вона регулярно відвідує всі матчі та заохочує команду за її участю. Щоразу, коли ми думаємо про Kings XI Punjab, ми можемо зобразити, що Преітіть махає прапором команди з трибун. Kolkata Knight Riders також може похвалитися, коли їхні співвласники з зірками Боллівуду: Шах Рух Хан (Red Chillies Entertainment) та Джухі Чаула (та її чоловік). Партнери придбали KKR за 75 доларів.09 мільйонів. Оскільки цінність бренду вершників коливається між 85-110mln. Долар.

Інші команди з часом змінили власників. Відомий скандал з франшизою Chennai Super Kings, який у 2008 році, рік першого турніру IPL, був придбаний Україна Cement, компанією з виробництва цементу. Після сезону 2013 року було розпочато розслідування участі власників CSK у справах з фіксованими матчами та ставками. Отже, власників заборонили на все життя з будь -якої асоціації з крикетом, і команда була відступила з ліги на два роки. Для повернення Ченнаї до Чемпіонату в сезоні 2018 року створив нову організацію, Chennai Super Kings Cricket Limited, який до цього часу залишається власником франшизи. Значення бренду Chennai оцінювали станом на 2019 рік близько 98-104 млн. М. Долар. Після невдачі в плей-офф у 2020 році бренд CSK втратив 5-10% своєї вартості.

Раджастан Роялс у дебюті 2008 року належав у новоприйнятому медіанці, який купив його за 67 млн.USD, який насправді був найнижчою цінністю серед команд ліги. Команда була спільно з Ченнаєм у вищезгаданому скандалі з ставками, а також, таким чином, відсторонена від ліги на 2016 та 2017 рік. В даний час Royals є співвласником Аміша Хатірамані, Маноя Бадале, Шейн Уорн та Лаклан Мердок.

Sunrisers Hyderabad - це "наймолодша" команда IPL, оскільки вона дебютувала в ній лише в 2013 році. Ця команда також є однією з тих, хто займає найнижчі позиції стосовно вартості бренду: власник RCB 2020 побачив падіння вартості бренду до 44 млн.Долар. Спочатку франшиза була у власності Deccan Chronicles Daily Gateres. Але, на думку про своє банкрутство, команду SRH перейняли телевізійною мережею Sun, а саме її генеральним директором Каланіті Маран, через тендерний аукціон.

Мабуть, франшизи крикетів IPL - це вигідні проекти інвестування. Навіть протягом пандемічного періоду команди не втрачають своєї прибутковості для власників. Незважаючи на те, що в 2020 році доходу від продажів квитків не було, реальна втрата грошей не відбулася. Початкова ідея IPL - це розвага та прибуток прибутку. На аукціоні прав на ЗМІ та права спонсорства становлять найбільшу частину доходу BCCI. Крім того, є квитки та продажі товарів, призові гроші та гравці, що торгують, сприяючи доходам дошки, власників та команд.

Схожі повідомлення
Хто є власником RCB і які доходи від команди?

є доходами від команди? Королівські виклики Бангалор належать United Spirits Limited. Ця компанія є найбільшою компанією з алкогольних напоїв України, яка також є другою за величиною у світі за обсягом виробництва. Rcb…

Поради з футбольних ставок від Parimatch

Можливо, футбол-це найпопулярніша розвага у світі з багатовіковою історією! Мільйони людей у ​​всьому світі є футбольними фанатами. Чи можете ви назвати основну особливість улюбленої гри у світі? …

Найшвидший півстоліття в IPL

Кожна спортивна гра характеризується конкретними правилами гри та конкретною функцією гравців. Крикет - це один із тих видів спорту, який не здається складним, але залучає 11 гравців, майже як футбольна команда. Кожен…

Підтримка Parimatch

Учасники спортивних ставок оцінюють роботу веб-сайтів букмекера не лише за кількістю спортивних дисциплін, шансів, вибору результатів та надійності з точки зору виплати виграшу. Для початківців та досвідчених гравців ..

Дота 2 ставки з Parimatch Україна

Dota 2 - одна з найпопулярніших дисциплін Еспорту. Щороку головний турнір, міжнародний, збирає найсильніші команди з усього світу. У 2019 році призовий фонд турніру був більше, ніж…

MMA ставки з Parimatch

Це одна з найбільш активно зростаючих тенденцій у магазинах. ММА бере свій початок на стародавніх Олімпійських іграх. А тепер битви транслюються по всьому світу мільйонам глядачів. Тим не менш, порівняно з…